RAMÓWKA

PONIEDZIAŁEK
 
07:05 – „Poranek z Artradiem” – Artur Wieczorek i Sławek
 
Legeżyński
 
12:05 – „Wehikuł Czasu” – Jarek Żelazo
 
13:05 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
 
16.00 - "Dzwięki z drugiej ręki" - Krzysztof Marszewski
 
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
 
21.00 - „No To Gramy” – Muzyka non stop
 
WTOREK
 
07:05 – „Poranek z Artradiem” – Artur Wieczorek i Sławek
 
Legeżyński
 
11:05 – „Singiel też człowiek” – Krzysztof Marszewski
 
17:10 – „Szkoda Gadać” – Grzegorz Żak
 
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
 
ŚRODA
 
07:05 – „Poranek z Artradiem” – Artur Wieczorek i Sławek
 
Legeżyński
 
11:05 – „Singiel też człowiek” – Krzysztof Marszewski
 
18:05 – „Klub Czarnej Płyty” - Jan Michu i Jacek Leśniewski
 
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
 
22:05 – „Muzyczny Kosmos” – Anna Capriss
 
23:45 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
 
CZWARTEK
 
07:05 – „Poranek z Artradiem” – Artur Wieczorek i Sławek
 
Legeżyński
 
11.05 - "RPG czyli Radiowe Planszogranie" - Krzysztof Marszewski i Piotr Marszewski
 
13:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop
 
17:10 – „Szkoda Gadać” – Grzegorz Żak
 
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
 
21:00 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
 
PIĄTEK
 
07:05 – „Poranek z Artradiem” – Artur Wieczorek i Sławek
 
Legeżyński
 
11:05 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
 
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
 
21:05 – „ArtRadiowa Lista Przebojów” – Sławek Legeżyński
 
23:05 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
 
SOBOTA
 
6:10 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
 
8:00 – „No To Gramy” - Muzyka non stop
 
10:00 – "RPG czyli Radiowe Planszogranie" - Krzysztof Marszewski i Piotr Marszewski  
 
12:30 – „Bogatynia w Eterze” – Adam Balcer
 
15:10 – "No To Gramy" - Muzyka non stop
 
18:10 - „Klub Czarnej Płyty” - Jan Michu i Jacek Leśniewski  
 

19.00 - "No To Gramy" - Muzyka non stop

20.00 - "Gorące Hity-jeden po drugim"

 
NIEDZIELA
 
06:10 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
 
10:30 – Transmisja Mszy Świętej z Kościoła św. Maksymiliana Marii
 
Kolbego w Bogatyni
 
13:00 – „Wojna Domowa” – Iwona Majewska
 

15.00 - "Muzyka Pogranicza"

18:10 - "Moje zderzenie z muzyką" - Wojtek Kulawski

19:10 – „ArtRadiowa Lista Przebojów” – Sławek Legeżyński (powtórka)
 
22:10 – „No To Gramy” – Muzyka non stop